Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół
Politechniki Warszawskiej

Szanowni Państwo

P.T. Absolwenci i Przyjaciele Politechniki Warszawskiej

 

Tradycyjnie w połowie listopada, w ramach „Święta Politechniki Warszawskiej”, obchodzimy Dzień Absolwenta. W tym roku uroczystości odbędą się 16 listopada (środa) i obejmą nast. wydarzenia:

14.00 – seminarium „60-lecie Polskiego Października’56 na Politechnice Warszawskiej” (Klub        Absolwenta, Gmach Główny PW)

15.30 – uroczyste złożenie kwiatów w hołdzie Studentom Politechniki Warszawskiej poległym w walce o wolność i niepodległość Polski (Duża Aula, Gmach Główny PW)

17.00 – „Gala Złotej Księgi” – uroczyste wręczenie dyplomów Złotej Księgi absolwentom Politechniki Warszawskiej za wybitne osiągnięcia zawodowe (Mała Aula, Gmach Główny PW). Oprawa artystyczna – Zespół Pieśni i Tańca PW. Po Gali spotkanie towarzyskie w Klubie Absolwenta.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym święcie. Jest to znakomita okazja do podkreślenia więzi Absolwentów PW ze swoją Alma Mater, a także możliwość spotkania w gronie Koleżanek i Kolegów, z którymi łączą więzy najpiękniejszych lat studenckich.