Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół
Politechniki Warszawskiej

Koordynator Zespołu ds. Centrum Kultury i Sztuki przekazał Dziekanowi Wydziału Architektury PW założenia funkcjonalne Centrum, opracowane m.in. na podstawie wniosków i postulatów kierownictwa zespołów artystycznych PW. Założenia te posłużą do wykonania projektu koncepcyjnego w ramach pracowni dyplomowych Wydziału.

27 lutego o godz. 18.00 w Klubie Absolwenta odbędzie się kolejne posiedzenie Zarządu, na którym m.in. zostaną podjęte decyzje dotyczące uruchomienia tzw. Salonów Klubu Absolwenta (muzyczny, dyskusyjny, historyczny, sportowy). Informacje o inauguracji Salonów będziemy przekazywać na bieżąco, pierwsze spotkanie planujemy na kwiecień b.r.

Gorąco zachęcamy do włączenia się w prace zespołów tematycznych. Można się zgłaszać drogą mailową lub przyjść na najbliższe posiedzenie zarządu.

Bardzo prosimy o dokonywanie opłat członkowskich – zaległych i bieżących. Szukamy także różnych form wsparcia finansowego i innego naszej działalności, o szczegółowych potrzebach poinformujemy w najbliższych informacjach.