Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół
Politechniki Warszawskiej

Szanowni Państwo,

Drogie Koleżanki i Koledzy,

Z przyjemnością informujemy o kolejnym drugim spotkaniu Salonu Sportowego  Klubu Absolwenta Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Politechniki Warszawskiej.

W dniu 23 października br.(poniedziałek)  o  godz. 16.00 w pomieszczeniach Klubu odbędzie się spotkanie z byłym trenerem reprezentacji Polski w piłce siatkowej, który doprowadził naszą drużynę narodową do tytułu mistrzowskiego i zdobycia  złotego medalu na Mistrzostwach Świata rozgrywanych w Polsce w 2014 r. – obecnie trenerem I ligowej drużyny ONICO Warszawa – Stephanem Antigą  oraz znakomitym byłym  rozgrywającym polskiej reprezentacji, złotym medalistą, byłym zawodnikiem AZS Politechnika Warszawska, obecnie po przekształceniach organizacyjnych Dyrektorem Sportowym ONICO Warszawa – Pawłem Zagumnym, którzy opowiedzą  o kluczu do sukcesów naszej reprezentacji i zdobyciu tytułu Mistrza Świata.

Będzie to z pewnością znakomita okazja, aby porozmawiać także o obecnym stanie tej dyscypliny w Polsce oraz o planach i perspektywach sportowych ONICO Warszawa.

Spotkanie odbędzie się w Klubie Absolwenta w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.

W imieniu Zarządu SAiP PW  serdecznie zapraszamy

 

prof. Andrzej Jakubiak    mgr inż. Tomasz Piłka    dr Adam Zaborowski