Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół
Politechniki Warszawskiej

Szanowni Państwo,

Drogie Koleżanki i Koledzy,

 

Z przyjemnością informujemy o kolejnym, trzecim spotkaniu Salonu Sportowego  Klubu Absolwenta Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Politechniki Warszawskiej.

W dniu 26 marca br. (poniedziałek)  o  godz. 18.00 w pomieszczeniach Klubu odbędzie się spotkanie z byłym prezesem (przez dwie kadencje, w latach 1991-1997) Polskiego Komitetu Olimpijskiego, kierownikiem polskiej ekipy olimpijskiej na czterech Igrzyskach Olimpijskich, absolwentem Wydziału Łączności Politechniki Warszawskiej, Laureatem „Złotej Księgi” wybitnych absolwentów PW- mgr. Inż. ANDRZEJEM SZALEWICZEM, który zaprezentuje swoją działalność społeczną  i zaangażowanie na rzecz polskiego sportu.

Będzie to także znakomita okazja, aby dowiedzieć się o  występach polskich sportowców i usłyszeć kilka ciekawostek z Igrzysk Olimpijskich w Albertville (1992), Barcelonie (1992),Lillehamer (1994) i Atlancie (1996),  a także ostatnich Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pyeongchang oraz porozmawiać na inne tematy związane ze sportem: m.in. finansowanie polskiego sportu czy problem dopingu w sporcie.

 

            W imieniu Zarządu SAiP PW  serdecznie zapraszamy

prof. Andrzej Jakubiak    mgr inż. Tomasz Piłka    dr Adam Zaborowski