Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół
Politechniki Warszawskiej

Szanowni Państwo,

Drogie Koleżanki i Koledzy,

Z przyjemnością informujemy o kolejnym, czwartym spotkaniu Salonu Sportowego  Klubu Absolwenta Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Politechniki Warszawskiej.

W dniu 11 czerwca br. (poniedziałek)  o  godz. 18.00 w pomieszczeniach Klubu odbędzie się spotkanie z Jackiem Gmochem – absolwentem Wydziału Inżynierii Lądowej PW, byłym piłkarzem , m.in. Legii Warszawa i reprezentacji Polski, współpracownikiem z ramienia zarządu PZPN trenera Kazimierza Górskiego (złoty medal olimpijski w Monachium w 1972 r. oraz zajęcie 3. miejsca i zdobycie srebrnego medalu na Mistrzostwach Świata w RFN w 1974 r.), w latach 1976-1978 trenerem  reprezentacji Polski w Piłce Nożnej (zdobycie 5.miejsca na Mistrzostwach Świata w Argentynie w 1978 r.), trenerem wielu drużyn greckich  z którymi odniósł szereg sukcesów, twórcą banku informacji oraz prekursorem metod naukowych w piłce nożnej, aktualnie telewizyjnym komentatorem sportowym.

Na początku maja ukazała się najnowsza książka – rozmowa z Jackiem

Gmochem „Najlepszy trener na świecie”, która jest do nabycia m.in. w księgarni MDM w pobliżu Politechniki przy  ul. Koszykowej 34-50.  Zachęcamy do jej lektury, bowiem spotkanie będzie stanowiło także znakomitą okazję do dyskusji i odniesienia się do wątków poruszanych w tej interesującej książce.

Spotkanie odbędzie się w Klubie Absolwenta w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.

W imieniu Zarządu SAiP PW  serdecznie zapraszamy

 

prof. Andrzej Jakubiak    mgr inż. Tomasz Piłka    dr Adam Zaborowski